Αρχική ΑΡΘΡΑ Αναμένοντας τα Χριστούγεννα. Η προσπάθεια να κάνουμε... ΑΡΘΡΑΚΕΝΤΡΙΚΗ ΣΕΛΙΔΑ Αναμένοντας τα Χριστούγεννα. Η προσπάθεια να κάνουμε φάτνη την καρδιά μας. Από Π.Α.Τ.Ρ.Ι.Σ - 12 Δεκεμβρίου 2019 66 0 Facebook Twitter Pinterest WhatsApp Αναμένοντας-τα-Χριστούγεννα.-Η-προσπάθεια-να-κάνουμε-φάτνη-την-καρδιά-μας. ΠΑΡΟΜΟΙΑ ΑΡΘΡΑΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΑΠΟ ΤΟΝ ΔΗΜΙΟΥΡΓΟ ΕΚΚΛΗΣΙΑ 24 – 7 – 2024. Τετάρτη. Ε’ Εβδομάδα ΜΑΤΘΑΙΟΥ. Μνήμη τῆς Ἁγίας Μεγαλομάρτυρος Χριστίνης. ΕΚΚΛΗΣΙΑ Ο Κύριος απαντά ανάλογα με την πίστη μας. ΕΚΚΛΗΣΙΑ 23 – 7 – 2024. Τρίτη. Ε’ Εβδομάδα ΜΑΤΘΑΙΟΥ. Μνήμη της Αγίας Πελαγίας Τήνου και τοῦ Ἁγίου Ἱερομαρτυρος Φωκᾶ.